Вижте празничната Коледно-новогодишна програма

Шрифт: A A A
  отпечатай

13 - 30 декември

Културен център "Морско казино", зала "Георги Баев"

Обща фотографска изложба "Бургас около мен"

 

13 - 30 декември

Културен център "Морско казино", зала "Ал. Г. Коджакафалията"

Изложба "На плаж в Бургасъ"

 

13 декември /петък/, 17.30 часа

МОЛ "Галерия‘ - Бургас

Коледен концерт на формациите на Общински детски комплекс - Бургас

 

13 декември /петък/, 19.00 часа

Държавна опера - Бургас, зала Опера

"Службогонци"

Мюзикъл от Парашкев Хаджиев

 

14 - 15 декември, 10.30 - 16.30 часа

Културен център "Морско казино", зала "Христо Фотев"

Анимационна работилница за ученици

 

14 декември /събота/, 17.00 часа

МОЛ "Странд"

Коледен концерт на формациите на Общински детски комплекс - Бургас

 

15 - 20 декември

НЧ "Просвета 1927" - кв. Долно Езерово, в галерията на читалището

Творческа работилница на децата от кръжока по приложно изкуство - "Да подарим коледен празник на дете"

 

15 декември /неделя/, 11.00 часа

Държавна опера - Бургас, зала Опера

"Лешникотрошачката"

Балет по музика на П. И. Чайковски

 

15 декември /неделя/, 11.30 часа

МОЛ "Галерия‘ - Бургас

Коледна детска дискотека игротека

 

15 декември /неделя/, 18.00 часа

Културен център "Морско казино", зала Петя Дубарова"

Коледен концерт "Бургаските музикални семейства и техните приятели"

 

15 декември /неделя/, 19.00 часа

Държавна опера - Бургас, зала Опера

Коледен концерт

С участието на: Албена Вескова, трио "Уникалните гласове", Ваня Костова и Национален фолклорен ансамбъл "Българе"

 

15 декември /неделя/, 19.00 часа

Културен дом на Нефтохимика

Благотворителен концерт на бургаските Ротари клубове

 

16 декември /понеделник/, от 11.00 до 12.00 часа

РИМ - Бургас, иконната зала на Историческата експозиция при РИМ - Бургас, ул. "Лермонтов" 31

Лекции на тема "Коледната елха - ела, бор или смърч" и "Какво знаем за бъдника и сурвачките"

Вход свободен при предварителна заявка на тел. 056 84 18 15 и 056 84 25 87

 

17 декември /вторник/, от 11.00 до 12.00 часа

РИМ - Бургас, иконната зала на Историческата експозиция при РИМ - Бургас, ул. "Лермонтов" 31

Лекция на тема "Какво можем да научим от живота на светците?"

Вход свободен при предварителна заявка на тел. 056 84 18 15 и 056 84 25 87

 

18 декември /сряда/, от 11.00 до 12.00 часа

РИМ - Бургас, иконната зала на Историческата експозиция при РИМ - Бургас, ул. "Лермонтов" 31

Лекции на тема "Народната традиция на Игнажден", "Символика на прехода от Игнажден до Коледа" и "18 декември - денят на Св. Модест"

Вход свободен при предварителна заявка на тел. 056 84 18 15 и 056 84 25 87

 

16 - 20 декември, 11.30 - 15.00 часа

НЧ "Христо Ботев 1937" - Бургас, в салона на НЧ

"На гости в Коледната работилница"

 

16 декември /понеделник/, 17.00 часа

ОДЗ №2 "Звездица Зорница", Актова зала

"Коледен спектакъл"

Участват: деца от театралната група от детската градина и гост-актьори от Театрална школа към ОДК - Бургас

 

17 декември /вторник/, 18.00 часа

Културен център "Морско казино", зала Петя Дубарова"

Литературна премиера - ''Смъртен скок и танго''

Автор: Георги Йочев

Представят: Роза Боянова и Ваньо Вълчев

 

17 декември /вторник/, 19.00 часа

Държавна опера - Бургас, зала Опера

"Службогонци"

Мюзикъл от Парашкев Хаджиев

 

18 - 19 декември, 16.30 часа

НЧ "Св. св. Кирил и Методий 1985"- Бургас

"Зимен празник" - английска коледна музика и стихове

Участват: школата по английски език за деца към НЧ

 

18 декември /сряда/, 17.30 часа

НЧ "Съгласие 1905" - Българово, в салона на читалището

Коледен концерт - с участието на читалищните формации

 

18 декември /сряда/, 18.00 часа

Културен център "Морско казино", зала Петя Дубарова"

Коледен концерт на вокален ансамбъл "Морски бриз" с ръководител Емануил Арнаудов

 

18 декември /сряда/, 18.30 часа

Културен дом на Нефтохимика

Концерт на НУМСИ "Проф. Панчо Владигеров"

 

18 декември /сряда/, 19.00 часа

Областна администрация - Бургас, Заседателна зала

Коледен концерт на Смесен хор "Бургас" към Хорова школа "Милка Стоева"

 

19 декември /четвъртък/, 16.00 часа

НЧ "Възраждане 1927" - с. Рудник

Детско коледно парти "Дядо Коледа пристига"

 

19 декември /четвъртък/, 16.30 часа

Храм "Света Богородица"

V Общински конкурс за коледна картичка и коледна украса "Рождество Христово"-награждаване на отличените автори

 

19 декември /четвъртък/, 17.00 часа

Културен център "Морско казино", зала Петя Дубарова"

Коледен концерт "Super Christmas"

 

19 декември /четвъртък/, 18.30 часа

НЧ "Св. св. Кирил и Методий 1985"- Бургас

Коледна програма на музикалната школа и литературното студио

 

19 декември /четвъртък/, 19.00 часа

Културен дом на Нефтохимика

Коледен концерт на Танцово Студио 29

 

20 декември /петък/, 11.00 часа

НЧ "Св. св. Кирил и Методий 1985"- Бургас

Концертна програма с коледен базар - подаръци, сувенири, сладки,украса

 

20 декември /петък/, 11.00 часа

НЧ "Пенчо Славейков 1983"- Бургас

Парка в к-с "Славейков"

Коледен концерт

 

20 декември /петък/, 12.00 часа

НЧ "Светлина 1928" - с. Брястовец

Представяне на постно кулинарно изкуство

 

20 декември /петък/, 12.00 часа

НЧ "Просвета 1927" - кв. Долно Езерово, пред читалището

Коледно тържество за деца със специфични нужди

 

20 декември /петък/, 16.00 часа

БХГ "Петко Задгорски"

III Национален литературен конкурс "Рождество на Спасителя"- награждаване на отличените автори

 

20 декември /петък/, 16.00 часа

НЧ "Пробуда 1929" - с. Равнец, в салона на читалището

Коледен концерт

 

20 декември /петък/, 16.00 часа

НЧ "Васил Левски 1937" - кв. Горно Езерово

Коледно тържество - съвместно с пенсионерския клуб и ОУ"Васил Левски"

 

20 декември /петък/, 16.00 часа

НЧ " Просвета 1938" - с. Изворище, в салона на читалището

Детска дискотека с участието на децата от с. Изворище

 

20 декември /петък/, 17.00 часа

Държавен куклен театър - Бургас

"Бяла магия" - изложба на детска школа "Рени"

Организатор: НЧ "Асен Златаров 1940"

 

20 декември /петък/, 17.30 часа

НЧ "Св. св. Кирил и Методий 1985"- Бургас

Коледна програма на вокалната група за руски песни "Берьози"

 

20 декември /петък/, 19.00 часа

Културен дом на Нефтохимика

Концерт на танцово студио "Дюн"

 

20 декември /петък/, 19.00 часа

Държавна опера - Бургас, зала Опера

Коледен концерт

Концертът се посвещава на 65-годишнината от създаването

на детски хор "Милка Стоева" - Бургас

 

21 декември /събота/, 11.00 часа

НЧ "Съзнание 1927" - с. Маринка, в салона на читалището

Дядо Коледа раздава подаръци

 

21 декември /събота/, 16.00 часа

НЧ "Светлина 1928" - с. Брястовец

Коледно - новогодишен спектакъл

 

21 декември /събота/, 17.00 часа

НЧ "Петър Янев 1939" - кв. Крайморие, в салона на Кметството

Коледно шоу

 

21 декември /събота/, 18.00 часа

Културен център "Морско казино", зала Петя Дубарова"

Коледен камерен концерт на Колегиум за камерна музика "Мюзик Арт"

 

21 декември /събота/, 18.00 часа

Културен дом на Нефтохимика

Представление на танцова школа "Estrella"

 

22 декември /неделя/, 18.00 часа

Културен дом на Нефтохимика

Концерт на танцова школа "Аякс"

 

23 декември /понеделник/, 12.00 часа

НЧ " Просвета 1938" - с. Изворище

Коледно тържество - съвместно с пенсионерския клуб

 

23 декември /понеделник/, 16.00 часа

НЧ "Просвета 1927" - кв. Долно Езерово

Дядо Коледа раздава подаръци

 

23 декември /понеделник/, 17.00 часа

НЧ "Съзнание 1927" - с. Маринка, в салона на читалището

Коледуване

 

24 декември /вторник/, 18.00 часа

НЧ "Васил Левски 1937" - кв. Горно Езерово

Коледуване по домовете

 

24 декември /вторник/, 18.00 часа

НЧ "Петър Янев 1939" - кв. Крайморие

Коледуване

 

24 декември /вторник/, 19.00 часа

НЧ "Тракия 1930" - кв. Лозово

Коледуване по домовете

 

24 декември /вторник/, 19.00 часа

НЧ "Възраждане 1927" - с. Рудник

Коледуване  с благослов за здраве и берекет

 

24 декември /вторник/, 20.00 часа

НЧ "Просвета 1927" - кв. Долно Езерово

Коледуване из селото с групата за автентичен фолклор

 

25 декември /сряда/, 08.00 часа

НЧ "Възраждане 1927" - с. Рудник

Посрещане на коледарите пред читалището и кметството

Всеобщо веселие с живата музика на коледарите

 

25 декември /сряда/, 18.00 часа

НЧ "Просвета 1928" - с. Димчево, в салона на читалището

Семейно коледно тържество - с надиграване и надпяване

 

 

27 декември /петък/, 16.00 часа

НЧ "Светлина 1928" - с. Брястовец

Отбелязване на Стефановден

 

27 декември /петък/, 18.00 часа

Културен център "Морско казино", зала "Петя Дубарова"

Коледен концерт на НУМСИ "проф. Панчо Владигеров"

 

28 декември /събота/, 20.00 часа

НЧ " Любен Каравелов 1948" - с. Драганово, в салона на читалището

Детска дискотека - с децата от 1-8 клас

 

30 декември /понеделник/, 20.00 часа

НЧ " Любен Каравелов 1948" - с. Драганово, в салона на читалището

Младежка дискотека с музикален оркестър

 

31 декември /вторник/, 22.00 часа

Площад "Атанас Сиреков"

Празничен новогодишен концерт

С участието на: Ангел и Моисей, Сани Алекса, Богомил, Миро и ПФА "Странджа"

Водещ: Захари Бахаров

Последна промяна: 10:12, 17 декември 2013