Ученически игри по футбол за 5-7 клас

Шрифт: A A A
  отпечатай

Надпреварата ще се проведе на новоизградената спортна площадка в двора на ПГЕЕ "К. Фотинов". В нея ще се включат 16 бургаски учебни заведения, общо 288 ученици. 

Срещите ще се водят от лицензирани съдии и секретари, с главен съдия Николай Желев - председател на Областен съвет на БФС.

Състезанията по футбол са част от програма на Областен съвет на БФС, която е съобразена с наредбите на организацията.

 

П Р О Г Р А М А

за провеждане на общински ученически игри - Футбол V -  VІІ клас

участват 16 отбора: 4 гр. х 3 отб. и 2 гр. х 2 отб.

 

"А"група                                         "Б"група                               "В"група      

1. ОУ "Бр.Миладинови"                 1. ОУ "Л.Каравелов"           1. ОУ "Княз БорисI"               

2. СОУ "Кирил и Методий"           2. СОУ "К.Петканов"          2. СОУ "Д.Дебелянов"

3. ОУ "В.Левски" кв.Г.Езерово     3. СОУ "Елин Пелин"         3. СОУ "Д.Чинтулов"                        

 

 

 

 

 

"Г"група                               "Д"група                                     "Е"група

1. ОУ "П.Яворов"                1. ОУ "Хр.Ботев" кв.Победа     1. ОУ "П.Р.Славейков"

2. ОУ "В.Априлов"              2. СОУ "К.Преславски"           2. СОУ "П.Росен"    

3. ОУ "А.Страшимиров"

 

 

28.10.14 г. /вторник/

10 ч.                "Кирил и Методий" - "В.Левски" кв.Г.Езерово

11.30 ч.           "К.Петканов - "Елин Пелин"

13 ч.                "Д.Дебелянов" - "Д.Чинтулов"

14.30 ч.           "В.Априлов" - "А.Страшимиров"             

                                               

29.10.14 г. /сряда/

10 ч.                "Хр.Ботев" кв.Победа - "К.Преславски"

11.30 ч.           "П.Р.Славейков"  - "П.Росен"    

13 ч.                "Бр.Миладинови" - "Кирил и Методий"

14.30 ч.           "Л.Каравелов - "К.Петканов"

                       

30.10.14 г. /четвъртък/

10 ч.                "Княз Борис" - "Д.Дебелянов"     

11.30 ч.           "П.Яворов" - "В.Априлов"

13 ч.                "В.Левски" кв.Г.Езерово - "Бр.Миладинови"

14.30 ч.           "Елин Пелин" - "Л.Каравелов" 

 

04.11.14 г. /вторник/

10 ч.                "Д.Чинтулов" - "Княз Борис"

11.30 ч.           "А.Страшимиров"   - "П.Яворов"

13 ч.                победител "Д"_________ - победител "Е"___________

 

 

05.11.14г./сряда/

10 ч.                "Б"__________________ - "В"_________________пр.ср.

 

06.11.14 г. /четвъртък/

10 ч.                "Г"___________        - победител "Д-Е"______________полуф.

11.30 ч.           "А"___________       - победител "Б-В"____________полуф.

                       

11.11.14 г. /вторник/ - финал

10 ч.                ____________________ - ________________________

Последна промяна: 11:10, 29 октомври 2014